login
Witam, Proszę się zalogować.
Dziękujemy za zalogowanie.
close
Popup login module

W dniach 16-17 kwietnia 2018 roku w Łazienkach Królewskich w Warszawie odbyła się kolejna konferencja naukowa PKN ICOMOS zatytułowana "Historyczne ruiny - ochrona, użytkowanie, zarządzanie". Znaczna liczba uczestników oraz propozycji wystąpień dowodzi, że zaproponowany temat jest ważny i aktualny dla polskiego środowiska konserwatorskiego. 
Zgodnie z zapowiedziami Polski Komitet Narodowy ICOMOS opublikuje kolejny numer czasopisma naukowego pt "Ochrona Dziedzictwa Kulturowego",  zawierający artykuły poświęcone tematyce kwietniowej konferencji. Do składania artykułów zaproszone są osoby, które wygłosiły bądź zgłosiły referaty konferencyjne, oraz wszystkie osoby zainteresowane tematem.


Autorzy artykułów proszeni są o zapoznanie się z komunikatem konferencji, uwzględnienie postawionych tam problemów oraz zakończenie wywodów wnioskami.

 

Publikacja ukaże się w roku 2018 w ramach czasopisma naukowego PKN ICOMOS „Ochrona Dziedzictwa Kulturowego”. 
Artykuły prosimy nadsyłać w terminie do 15 czerwca 2018 roku na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

Uprzejmie prosimy o uważne dostosowanie się do przesłanych wytycznych! Pełen artykuł powinien zawierać streszczenie i słowa kluczowe w języku angielskim oraz notkę biograficznej o autorze.

 

Nadesłanie artykułu jest jednoznaczne z wyrażeniem zgody na jego umieszczenie w wersji  PDF w otwartej bibliotece cyfrowej.  

 

 

Z poważaniem,
Jadwiga W. Łukaszewicz - Prezes PKN ICOMOS
Bogusław Szmygin - Redakcja Czasopisma